در حال پردازش ...
پیشنهاد یوزویدیو

تور بزرگ : فصل اول : قسمت چهارم : محیطی

8

سپاس! با دوستان خود به اشتراك بگذارید!

شما این ویدیو را نپسندیدید! از بازخوردتان سپاسگزاریم

افزوده شده
3,051 بازدید

قسمت چهارم برنامه گرند تور  حول محور خودروهایی ساخته شده از مواد طبیعی است که به نظر جالب می‌رسد. در این قسمت از برنامه تور بزرگ شرکت آمازون، جرمی کلارکسون – ریچارد هموند و جیمز می به ویتبی بریتانیا بازگشته‌اند.

اواخر آبان ماه بود که شبکه آمازون رسما پخش برنامه گرند تور را آغاز کرد. مراسم افتتاحیه این برنامه موتورینگ بر خلاف صحرای آفریقا، در استودیوی سیار آن‌ها در صحرای کالیفرنیا آغاز شد تا جرمی کلارکسون – ریچارد هموند و جیمز می بار دیگر به روی صحنه بیایند و میلیون‌ها هوادار از سراسر جهان را مشتاق تماشای برنامه‌ای مشابه با تخته گاز  کنند. نخستین قسمت برنامه گرند تور آمازون با محور سه خودرو هیبریدی آغاز شد و ما برای نخستین بار با پیست  اختصاصی برنامه گرند تور در بریتانیا به نام «ابولادروم» آشنا شدیم.

اپیزود دوم گرند تور که عملیات لغزش در کویر نام داشت، در ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی و در  یک شهرک تمرینی نیروهای ویژه فیلمبرداری شده بود. در این قسمت، جدا از بخش ماشینی آن، شاهد یک شو خانوادگی کمدی و سرگرم کننده کامل بودیم. این سه نفر مامور نجات جان ملکه انگلستان شده بودند و چیزی که به وفور دیده می‌شد تفنگ، چاقو، نارنجک و انفجار بود. شاید این قسمت برای کسانی که بیشتر از اتومبیل‌ها، به این سه مجری بریتانیایی علاقه‌مند هستند، جذاب‌تر باشد تا عاشقان خودروها!

در قسمت سوم گرند تور نیز این سه مجری به ویتبی بریتانیا رفتند اما تم اصلی این برنامه، در ایتالیا و همراه با خودروهای کلاسیک رولز رویس دان، استون مارتین گرند تورر و دوج شارژر هکلت به ماجراجویی پرداختند.

اینک چهار هفته از آغاز برنامه تلویزیونی گرند تور می‌گذرد و طی 3 هفته گذشته، اتفاقات جالبی در اپیزودهای آن افتاده است. به نظر می‌رسد که اینک در قسمت چهارم برنامه گرند تور که محیطی نام دارد، قرار است اتفاقات ماشینی نقش بیشتری را نسبت به شوهای قبلی داشته باشند.

دسته بندی
گردشگری - تفريحی خودرو
برچسب
Enviro-mental, the grand tour, documentari, farsi subtitle, hd, 2016, 2017, Porsche 911GT3RS, BMW M4GTS, مستند, تور بزرگ, محیطی, فصل اول, قسمت چهارم, زیر نویس فارسی, اچ دی, پورشه 911, بی ام دابلیو ام4

دیدگاه تان را ارسال کنید

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که دیدگاه ارائه می کند