در حال پردازش ...
پیشنهاد یوزویدیو

جزایر گالاپاگوس : قسمت اول

0

سپاس! با دوستان خود به اشتراك بگذارید!

شما این ویدیو را نپسندیدید! از بازخوردتان سپاسگزاریم

افزوده شده
725 بازدید

 

در مجموعه BBC با عنوان جزایر گالاپاگوس، خانم تیلدا سوینتون (Tilda Swinton) گوینده این مجمومه بوده و آقای تام هیدلستون (Tom Hiddleston) به جای داروین جوان حرف می­ زند.

این مجموعه ضیافتی تصویری از لحظات خارق العاده و نادر تاریخ طبیعی را همانگونه که در این جزایر اتفاق می­افتند آشکار می­سازد.

زاده شده از آتش (Born of Fire)

این مجموعه تاریخ طبیعی جزایر گالاپاگوس را که در ۱۰۰۰ کیلومتری سواحل آمریکای جنوبی قرا گرفته مورد بررسی قرار می دهد. در این برنامه مراحل خیره کننده حیات جزیره و چگونگی یافتن راه های بقا توسط موجودات مختلف این جزیره از قبیل ایگواناهای آبی، سوسمارهای دریایی و لاک پشت­های عظیم الجثه مورد بررسی قرار می­گیرد.

جزایری که جهان را دگرگون کردند (Islands that Changed the World)

از قره قازهای ناتوان از پرواز که در زیر آب به شکار می پردازند تا لاک پشت های عظیم الجثه که در لبه ی یک آتش فشان فعال به معاشقه می پردازند، با نگاهی به جنبه ­ی مخفی این جزایر میتوان دریافت که چرا اینجا یک ویترین خیره کننده برای اثبات فرگشت (تکامل) است.

نیروهای دگرگونی (Forces of Change)

حیوانات و گیاهان در جزایر گالاپاگوس برای مقابله با نیروهای عظیم زمین شناختی و آب و هوایی به حیرت انگیز­ترین شکل ممکن فرگشت یافته اند.

 

شما می توانید این مجموعه سه قسمتی بسیار زیبا را هم اکنون در یوزویدیئو مشاهده نمائید.

دسته بندی
مستند حیات وحش
برچسب
مستند, مستند حیات وحش, مستند بی بی سی, رایگان, مستند رایگان, مستند با کیفیت, اچ دی, یوزویدئو, مستند جزایر گالاپاگوس, جزایر گالاپاگوس, UZVideo, BBC Nature, BBC HD, BBC Life, Galapagos, BBC Galapagos

دیدگاه تان را ارسال کنید

دیدگاه ها

  • عصر
    افزوده شده

    زیبا و محصور کننده است . ای کاش که چنین مکانهای تحت نظارت های بین المللی بودند و امکان دست رسی ساده بود . راستی چرا بشر با تمام پیشرفتهای علمی نتوانست نسل لاکپشت داروین را نجات دهد؟