در حال پردازش ...

ریچارد هموند : دنیای مخفی : قسمت دوم : ناپیدا

0

سپاس! با دوستان خود به اشتراك بگذارید!

شما این ویدیو را نپسندیدید! از بازخوردتان سپاسگزاریم

افزوده شده
1,693 بازدید

مستند دنیای مخفی ریچارد هاموند  مستند محصول بی بی سی ، سفر ریچارد هاموند در دنیایی دیگر که در ورای چشم غیر مسلح ما قرار دارد را توضیح می دهد. ریچارد  با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های مدل ارائه ی تصویر ، چیزهایی که ما نمی توانیم ببینیم را کشف می کند.از حوادث طبیعی تماشایی مانند رعد و برق های گسترده ، ایرودینامیک مخفی خفاشها تا موفقیت های تکنولوژی هایی مانند آنتن های هدایت گر خطوط فشار قوی برق ، همه و همه جزیی از ماموریت های ریچارد برای بررسی می باشند.

چشم انسان قابل توجه ترین اندام برای بررسی دقیق می باشد ، اما همینطور بینایی ما به شدت محدود است.ورای محدوده ی پهنای نوری که رنگین کمان را می سازند ، طیف گسترده ای از نور وجود دارد که ما قادر به دیدن آنها نیستیم.اما چه می شد اگر می توانستیم فرای قدرت چشمانمان به دنیا بنگریم و واقعیت های مخفی را مشاهده کنیم؟

ریچارد هاموند اینکار را انجام داده ، با استفاده از تکنولوژی های جدید مدل ارائه ی تصاویر ، تماشاچی به سفری حیرت برانگیز برای کشف طیف پنهان و مشاهده جهان در پرتو نورهای جدید برده می شود.

از تعمیرکاران هوایی که در آمریکا از دوربین های فرابنفش برای جستجوی نیروهای پنهان استفاده می کنند و با مرگ مبارزه می کنند ، تا دانشمندان آلمانی که تحرکان حیوانات را استفاده از قدرتمندترین دوربین حرکتی اشعه ایکس ، رمزگشایی می کنند را در این قسمت خواهید دید. ریچارد هاموند به شما نشان می دهد که چگونه با تکنولوژی های جدید دنیا را به روشی دیگر مشاهده خواهید کرد.

دسته بندی
مستند حیات وحش گردشگری - تفريحی دوبله فارسی
برچسب
bbc hd, hd, discovery, richard hammonds invisible worlds, Out of Sight, farsi, documentary, مستند, دوبله فارسی, ریچارد هاموند, دنیای مخفی, اچ دی, بی بی سی, دیسکاوری

دیدگاه تان را ارسال کنید

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که دیدگاه ارائه می کند