در حال پردازش ...
پیشنهاد یوزویدیو

ارتباطات مهندسی : ایر باس (Air bus)

6

سپاس! با دوستان خود به اشتراك بگذارید!

شما این ویدیو را نپسندیدید! از بازخوردتان سپاسگزاریم

افزوده شده
1,687 بازدید

مستند «ارتباطات مهندسی یک مجموعه تلویزیونی مستند بریتانیایی است که برای نخستین باز در تاریخ ۱۵ می ۲۰۰۸ از طریق شبکه نشنال جئو گرافیک به روی آنتن رفت. مستند مهندسی ارتباطات به شاهکار های مهندسی دنیا با دید صنعتی نگاه می کند. مستندی بسیار زیبا و تحسین بر انگیز است. مجری این مستند ریچارد هموند یکی از مجریان توانمند انگلیسی است که به واسطه ی برنامه ی تاپ گیر  برایبسیاری از ایرانیان نیز شناخته شده است.

ریچارد هموند در هر قسمت از خود به یکی از سازه های عظیم و مدرن دنیای امروز میپردازد و علاوه بر بررسی روند طراحی و ساخت آن سازه به ما نشان میدهد که چگونه طراحان و مهندسین با الهام گرفتن از اکتشافات و طرح های قدیمی و استفاده از نشانه های موجود در طبیعت و ادغام آن با علوم و امکانات پیشرفته به سوی طراحی و به واقعیت بدل کردن این سازه های عظیم و شگفت آور رهنمون شده اند. 

ایر بایس ای 380 یک هوپیمای عظیم الجثه است. بزرگترین هواپیمای مسافربری دنیا، دست آوردی شگفت انگیز در آسمان، غنی از فناوری های پیشرفته روز و وجود خودش را مدیون خارق العاده ترین اختراعات و ایده ها است. ایده مهندسی آن از موشکی در قرن نوزدهم تا کمان باستانی ومغول ها و از شیوه خارق العاده یک عقاب برای اوج گرفتن گرفته شده تا تلمبه ساده یک دوچرخه. شاید خودتان بپرسید این ها چه ارتباطی به فناوری پیشرفته ایرباس ای 380 دارد. برای فهمیدن این ارتباطات شما را به دیدن این ویدیو دعوت می کنیم.

دسته بندی
دوبله فارسی علمی و تخیلی
برچسب
مستند, ایر باس, ریچارد هموند, ارتباطات مهندسی, نشنال, دوبله فارسی, Airbus A380 Engineering Connections, national, nat geo, air bus, a 380, richard hammonds

دیدگاه تان را ارسال کنید

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که دیدگاه ارائه می کند