در حال پردازش ...
پیشنهاد یوزویدیو

ارتباطات مهندسی : سکوهای عظیم نفتی

4

سپاس! با دوستان خود به اشتراك بگذارید!

شما این ویدیو را نپسندیدید! از بازخوردتان سپاسگزاریم

افزوده شده
2,337 بازدید

مستند «ارتباطات مهندسی یک مجموعه تلویزیونی مستند بریتانیایی است که برای نخستین باز در تاریخ ۱۵ می ۲۰۰۸ از طریق شبکه نشنال جئو گرافیک به روی آنتن رفت. مستند مهندسی ارتباطات به شاهکار های مهندسی دنیا با دید صنعتی نگاه می کند. مستندی بسیار زیبا و تحسین بر انگیز است. مجری این مستند ریچارد هموند یکی از مجریان توانمند انگلیسی است که به واسطه ی برنامه ی تاپ گیر  برای بسیاری از ایرانیان نیز شناخته شده است.

ریچارد هموند در هر قسمت از خود به یکی از سازه های عظیم و مدرن دنیای امروز میپردازد و علاوه بر بررسی روند طراحی و ساخت آن سازه به ما نشان میدهد که چگونه طراحان و مهندسین با الهام گرفتن از اکتشافات و طرح های قدیمی و استفاده از نشانه های موجود در طبیعت و ادغام آن با علوم و امکانات پیشرفته به سوی طراحی و به واقعیت بدل کردن این سازه های عظیم و شگفت آور رهنمون شده اند.

سکوی نفت :  یک سازه ی عظیم همراه با امکانات حفر چاه نفت، استخراج نفت و فرآوری آن می باشد.سکوی های نفت معمولا محلی برای ذخیره سازی موقت نفت تا زمان انتقال آن به ساحل و پالایش آن در پالایشگاه می باشند.سکوهای نفت می توانند به صورت ثابت در بستر دریا یا به صورت یک جزیره مصنوعی و یا این که به صورت شناور در آب باشند.

دسته بندی
دوبله فارسی علمی و تخیلی
برچسب
Engineering.Connections, Super Rigs, richard hammond, national, nat geo, documentary, oil platform, مستند, دوبله فارسی, نشنال, ریچارد هموند, ارتباطات مهندسی, سکوی عظیم نفتی

دیدگاه تان را ارسال کنید

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که دیدگاه ارائه می کند